20

Friday, July

Importer i hurtownia odzieży damskiej używanej

Moda męska
Moda męska

Moda męska

Moda męska
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Moda meska (9)Hiperoddychające koszulki są dostępne na rynku od dawna. Jest na przykład ona stosowana przez wielu piłkarzy jako pierwsza warstwa ubrania. Wykonana przy użyciu bardzo lekkiej tkaniny Dri-Fit. Podczas wysiłku sprawi to, że koszulka nie będzie nam się przyklejała do ciała. Posiada także obszerne wstawki z meshu co daje nam jeszcze lepszą oddychalność. W obszarze tułowia wykorzystuje bezszwową technikę co zapewnia komfort i wyklucza możliwość obtarcia lub podrażnienia naskórka. Rozciągliwy w czterech kierunkach materiał daje nam niesamowitą swobodę ruchów. Szwy w obszarze ramion i i rękawów przeniesiono w miejsce mniej narażone na ścieranie i zużycie co tylko daje nam gwarancję, bardzo długiej żywotności. Koszulka bez wątpienia będzie nam służyła na długi czas. Moda męska pokazuje jak doskonałe to są rozwiązania.

Posiada również płaskie szwy co sprawia, że nosi się ją bardzo przyjemnie, nic nam nie uciska, ani nie powoduje dodatkowego dyskomfortu podczas noszenia jej. W okolicach szyi mamy specjalnie wyprofilowane wykończenie, daje to nam uniknięcie podrażnień przy wykonywaniu szybkich i nagłych ruchów.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author:

Related posts
Umywalka narożna Simas Arcade, radio taxi ketrzyn, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Vetrex Radom okna, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, gabloty korkowe Paraga Centrum, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Amplituner AV Yamaha RX-A750, Balistyka dla snajperów Ejsmont