20

Friday, July

Importer i hurtownia odzieży damskiej używanej

Jarzębina dla urody
 /  /  / Jarzębina dla urody
Jarzębina dla urody

Jarzębina dla urody

Jarzębina dla urody
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

moda (2)Jarzębina najczęściej kojarzona jest z roślina ozdobną. Oprócz ładnego wyglądu jarzębina znalazła szerokie zastosowanie w dziedzinie takiej jak kosmetyka.
Z jarzębiny zbiera się kwiaty, pąki, owoce.Te ostatnie to prawdziwe bogactwo witaminy C, która ma zbawienne działanie nie tylko dla zdrowia naszego organizmu, ale także wyglądu zewnętrznego. Oczywiście w roślinach, z których pozyskiwana jest witamina C królową jest dzika róża, ale zaszczytne drugie miejsce zajmuje jarzębina.
Czerwone kuleczki jarzębiny to prawdziwy, i co najważniejsze, naturalny kosmetyk. Główne zastosowanie mają w kosmetykach przeciwzmarszczkowych, ponieważ likwidują wolne rodniki i zapobiegają starzeniu się skóry, a co za tym idzie opóźniają powstawanie zmarszczek. Będąc na spacerze można zerwać kilka kuleczek i w domu samodzielnie przygotować miksturę. Stosowana jako syrop pozwoli cieszyć się długą jesienią bez żadnego przeziębienia, a także zadba o to, aby podczas szarej pogody skóra była zawszę nawilżona i promienna.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author:

Related posts
sprzedaż igłofiltrów elastycznych, separator koalescencyjne z bypassem, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, radio taxi ketrzyn, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Balistyka dla snajperów Ejsmont, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10